OnlineGry4Story

4Story Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Zemi Interactive Co., Ltd.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 GB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
510

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Rozległy świat
  • Ładnie wykonana
  • Dużo trybów PvP
Minusy:
  • Spolszczenie wymaga dopracowania

4Story to gra mmorpg, w której gracz wkracza do fantastycznego świata Iberii. Producent zadbał o to, aby nikt nie nudził się ta produkcją, dlatego mamy tu różnorakie zadania i wydarzenia. Rozgrywka pozwala na rzucenie się w wir walk w trybach PvP, które to oferują zarówno otwarte walki – czyli każdy może zaatakować każdego – jak też starcua druzynowe, np. 3 na 3 czy 7 na 7. Nadto można rzucić pojedynek, w którym walczymy treningowo z przedstawicielami tej samej frakcji – nie umieramy po przegranej, nie tracimy również reputacji. Jednak nie samymi pojedynkami gameplay stoi. Mamy tu możliwość eksploracji wielu krain i królestw, w których znajdziemy wymagające podziemia, questy w poszukiwaniu skarbów i artefaktów czy też możliwość wzięcia udziału w oblężeniach twierdz i zamków.


Dodatkowo gra oferuje mapy misji, na których doświadczenie zdobywane jest szybciej, niż podczas normalnej rozgrywki, jednak przeciwnicy są bardziej wymagający. Co ważne – za wygrywanie tu misji punkty doświadczenia otrzymuje nie tylko postać gracza, ale również i  jej wszyscy sprzymierzeńcy, obojętnie od tego, gdzie się znajdują. 4Story oferuje sześć klas postaci – zaklinacza, rycerza cienia, łucznika, wojownika, maga oraz kapłana. Każdy posiada inny zestaw umiejętności oraz walczy inaczej, wiec warto najpierw zapoznać się z dokładnym opisem danej profesji, nim podejmie się wybór. Rozgrywkę z pewnością uprzyjemnia wysokiej jakości oprawa audiowizualna, a także fakt, że gra posiada polski interfejs językowy.


4Story jest produkcją darmową – wystarczy pobrać klienta z oficjalnej strony i założyć bezpłatnie swoje konto, a już można wyruszyć w świat niekończących się przygód i walk. Polecamy zwłaszcza miłośnikom klimatów fantasy. 
­

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0