OnlineGryAmerican Racing 2

American Racing 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Turbo Nuke
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duże rozbudowanie
  • Klimat gier retro
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

American Racing 2 nawiązuje do klasyki wyścigowych gier arcade. Starsi, bardziej doświadczeni miłośnicy wirtualnej rozgrywki, pamiętają gry wyścigowe z początku lat dziewięćdziesiątych, które pojawiały się w salonach gier. Prezentowany tytuł przywołuje tamte wspomnienia. 

 

Wszystko za sprawą charakterystycznej, trójwymiarowej grafiki, która przywodzi na myśl czasy pierwszych gier wykonanych w takiej technologii. Stąd wiele niedokładnych tekstur, wrażenie spadku płynności rozgrywki. American Racing 2 świetnie buduje retro klimat, który docenią starsi gracze. Młodszym, niepamiętającym tamtych czasów, może spodobać się rozgrywka.

 

Bierzemy udział w wyścigach stylizowanych na zawody NASCAR. Kierowcy w piekielnie szybkich samochodach ścigają się zderzak przy zderzaku i wykorzystują techniką draftingu polegającą na chowaniu się za poprzedzającym kierowcą, w celu ograniczenie oporu powietrza. Podczas gry można skorzystać z nitro, co jest akurat odstępstwem od prawdziwych zawodów rozgrywanych na amerykańskich torach. 

 

W American Racing 2 możemy brać udział w tradycyjnych wyścigach i pojedynkach czasowych. Zwycięstwa są premiowane pieniędzmi, a w grze możemy odblokowywać również osiągnięcia. Samochód możemy ulepszyć: zwiększyć moc silnika, poprawić aerodynamikę, wytrzymałość na uderzenia, jakość opon, dopalania czy skuteczność przejazdu przez pobocza.

 

W American Racing 2 możliwości zabawy jest tak dużo, że gra z pewnością wystarczy na kilka godzin wyścigów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0