OnlineGryAmigo Pancho 4

Amigo Pancho 4 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Qaibo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,6 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna realizacja techniczna
  • Różnorodność etapów
  • Wciągająca
Minusy:
  • Dla dorosłych graczy – za łatwa

Amigo Pancho 4 to świetnie zrealizowana gra logiczna, w której musimy zabezpieczyć lot sympatycznemu bohaterowi. Jak to zrobić? Należy wyeliminować wszystkie pułapki, jakie czekają na niego w powietrzu. 

 

Amigo trzyma się dwóch balonów wypełnionych helem, które ciągną go do góry. Jeśli napotkają na kolce, ogień czy inne przeszkody – nasz protagonista spadnie. By tego uniknąć musimy eliminować przeszkody przesuwając obiekty, niszcząc je lub zasłaniając. Każdy etap to inny układ przeszkód i tylko dzięki logicznemu myśleniu musimy szybko rozwiązać zagadkę. Wykorzystujemy zapadnie, przekładnie oraz dmuchawy. Na plus należy zaliczyć dużą różnorodność obiektów, które pojawiają się na ekranie, jak również – pomysłowość twórców etapów. Podczas rozwiązywania zagadek zwykle nie goni nas czas – Amigo Pancho czeka na zabezpieczenie drogi do góry. Gdy jesteśmy gotowi – wystarczy kliknąć na balony i rozpocznie się podróż.  

 

Amigo Pancho 4 to gra zbudowana z dużą starannością – grafika i animacja jest najwyższych lotów, a gra jest długa i wciągająca.  Nic dziwnego, że w wersji na telefony i tablety jest sprzedawana za dolara. Jako gra online jest za darmo, mimo równie dobrego przygotowania technicznego. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0