OnlineGryAngry Birds Chrome

Angry Birds Chrome Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Rovio Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
477

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Bezproblemowe działanie
  • Tryb pełnoekranowy
  • Świetna grafika
  • Darmowa
Minusy:
  • Konieczność logowania się, by móc grać w większość plansz

Angry Birds Chrome jest online'ową wersją Angry Birds, którą można otworzyć w oknie przeglądarki. 

 

Mechanika rozgrywki Angry Birds jest doskonale znana. Jest to gra zręcznościowo-logiczna, zbudowana w oparciu o zaawansowany model fizyczny, który pozwalana efektowne zawalnie się konstrukcji. Zadaniem gracza jest wystrzeliwanie ptaków za pomocą procy, w celu zniszczenia wszystkich świń. Z czasem Angry Bird Chrome jest znacznie bardziej wymagające i zróżnicowane: dochodzą nowe ptaki, z funkcjami specjalnymi oraz nowe cele. Na uwagę zasługują różnorodne lokacje, utrzymane w różnych klimatach graficznych. 

 

Mimo swojej nazwy, nie jest to gra, którą można otworzyć jedynie pod przeglądarką Google Chrome. Z uruchomieniem gry poradzi sobie każda przeglądarka posiadająca wsparcie dla technologii HTML5 np. Firefox. Problem mogą mieć użytkownicy Internet Explorer 8 lub starszej. Dopisek Chrome w tytule gry odnosi się do tego, że Rovio, twórcy gry, zoptymalizowali grę pod przeglądarkę Chrome. Gra będzie działać najlepiej na tym programie.

 

Angry Birds Chrome w wersji online daje dostęp do jednego rozdziału (Poached Eggs) bez konieczności logowania się. By móc rozgrywać inne misje, konieczne jest zalogowanie się w grze przez konto Google. 

 

Angry Birds Chrome jest dostępne w dwóch wersjach graficznych: SD lub HD, a grać można w trybie pełnoekranowym.  By grać bez konieczności posiadania połączenia internetowego, można zainstalować Angry Bird Chrome jako rozszerzenie do przeglądarki Chrome. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0