OnlineGryAnno Online

Anno Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Blue Byte Software
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
470

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Dobrze przemyślana rozgrywka
  • Polska wersja
Minusy:
  • Gracze płacący za rubiny mają wyraźnie łatwiej

Seria strategii Anno jest darzona szczególną estymą wśród miłośników gier ekonomicznych. Na przestrzeni wielu lat powstało kilka tytułów, które osadzały rozgrywkę w różnych okresach historii, jak również – w przyszłości. W Anno Online przenosimy się kilka wieków w przeszłość i zajmujemy się budową miasta i rozwojem handlu. 

 

Za grę odpowiada renomowane studio Blue Byte Software, autorzy serii Settlers, którzy przygotowali również wersje online swego największego hitu (The Settlers Online). Podobnie jak w Osadnikach, Anno Online oferuje tradycyjny, znany z ekonomicznych RTS-ów, model rozgrywki. W Anno ciężar został postawiony na handel – zadaniem gracza jest zbudowanie imperium handlowego. Nie będzie to proste, bowiem w Anno Online nie rywalizujemy ze sztuczną inteligencją, a z nieobliczalnymi graczami, którzy mają taki sam cel.

 

Pod względem organizacji rozgrywki, Anno Online jest podobne do The Settlers Online. Gra należy do grona tytułów free to play, w których pieniądze możemy wydawać na wirtualną walutę zwiększającą szansę na sukces. Gracz może nabyć rubiny, które wykorzystamy do zakupu nowych okrętów oraz towarów. Najmniejsze nominały wirtualnej waluty to koszt kilku złotych i można za nie zapłacić SMS-em. Chcąc posiadać tysiące rubinów, konieczne jest wydanie znacznie większych pieniędzy. 

 

Anno Online to produkcja robiąca wrażenia jakością wykonania – grafika i animacja zostały utrzymane na bardzo wysokim poziomie. Twórcom udało się stworzyć satysfakcjonującą mechanikę rozgrywki, która przyciągnęła graczy na całym świecie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0