OnlineGryApocalypse Transportation

Apocalypse Transportation Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Duże możliwości modyfikacji
Minusy:
  • Brak możliwości zapisywana stanu rozgrywki w chmurze

W Apocalypse Transportation przenosimy się do świata, który został zaatakowany przez obcych. W grze nie musimy jednak walczyć z przybyszami z kosmosu. Wchodzimy w skórę kierowcy półciężarówki, która zajmuje się dostarczaniem zapasów do armii. To od nas zależy jak załadujemy pakę. Do dyspozycji mamy amunicje, prowiant i leki. Musimy również odpowiednio umieścić wszystkie skrzynki, tak by podczas jazdy po wyboistych terenach, nie zniszczyć ich. Po dotarciu do bazy, możemy przekazać wszystkie skrzynki, lub tylko część tych, których jednostka szuka najbardziej (są lepiej płatne) i ruszyć w dalszą drogę. Każda skrzynka to pieniądze, które można wydać na naprawę, dodatkowe uzbrojenie, zakup paliwa lub wymianę pojazdu. Pickupa można wymienić na model z większą skrzynią lub pełnowymiarową ciężarówkę z dużą skrzynią, która kosztuje krocie, ale odwdzięczy się ponadprzeciętną ładownością.

 

Apocalypse Transportation posiada rozbudowany mechanizm tuningu: możemy modyfikować silnik, zamontować dopalacz nitro, zawieszenie, modyfikować skrzynię ładunkową czy montować broń i opancerzenie. 

 

Zabawa w Apocalypse Transportation może trwać całkiem długo – wszystko za sprawą sporego rozbudowania produkcji i starannego wykonania kampanii. Możliwość dużej modyfikacji samochodu, połączona z atrakcyjną grafiką i niezłym modelem ekonomicznym, pozwoli spędzić z Apocalypse Transportation nawet godzinę. Gra zapisuje stan rozgrywki w pamięci przeglądarki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0