OnlineGryArmy Duel

Army Duel Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Powerplay Manager
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
Minusy:
  • Niewielka liczba zarejestrowanych graczy
  • Brak rozbudowania

Army Duel to przeglądarkowa gra online pozwalająca na wcielenie się w dowódcę wojskowego prowadzącego swoją armię do walki w różnego rodzaju misjach. 

 

Gracza opisują różnego rodzaju atrybuty: m.in. siła ataku, obrony oraz punkty życia. Armia może składać się z piechoty, oddziałów pancernych, lotnictwa oraz marynarki wodnej. Wszystkie typy wojska musimy odpowiednio wyekwipować: kupić opancerzone ciężarówki, samochody terenowe, czołgi, myśliwce, bombowce czy okręty wojenne różnej wielkości. Twórcy przygotowali ponad 400 rodzajów jednostek. 

 

W Army Duel gracz wysyła swoje jednostki na misje, które przynoszą mu pieniądze, które można wydać na modernizację jednostek i bazy. Do wykonania misji potrzebna jest określona liczba amunicji. W zamian za wykonanie misji otrzymujemy doświadczenie i pieniądze. Gracze podczas zabawy mogą łączyć się w sojusze, a także rywalizować między sobą w bitwach. Pieniądze można inwestować również w budowę międzynarodowej stacji orbitalnej. By wykonać ten cel konieczna jest ścisła współpraca w ramach sojuszu.

 

Army Duel jest grą darmową, ale posiadającą opcję mikropłatności. Wykupienie abonamentu premium pozwala na  przyspieszenie zdobywania doświadczenia i pieniędzy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0