OnlineGryAviator

Aviator Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Aviator
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
495

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Rozbudowanie
  • Dobre przygotowanie techniczne
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Aviator to gra strategiczna, w której gracz może spróbować zbudować potęgę lotniczą, ale początki są skromne.

 

Akcja została osadzona w 1931 r. Gracz wciela się w pilota lub pilotkę, która ostatnie pieniądze wydaje na samolot i zaczyna swoją przygodę w Afryce, z czasem eksplorując inne kontynenty. Początkowo w niewielkim, dwuosobowym samolocie, gracz wylatuje do najbliższych miast przewożąc ludzi i towary. Zarabia pieniądze i inwestuje w rozwój swojego samolotu. 

 

W Aviatorze gracz nie steruje samolotem - jedynie pokazuje miejsca docelowe i tak układa plan lotu, by opłacało się wyruszyć w trasę. Klientów można znaleźć w hotelach, którzy przy wymeldowaniu się z hotelu, informują, gdzie chcieliby się udać. Zyskownym zajęciem jest zadbanie o przewóz towarów do miast - początkowo odbieramy skrzynie z magazynów, jednak już po pierwszych kursach możemy samodzielnie zajmować się kupowaniem różnego rodzaju towaru i dostarczaniem go do tych miast, w których oferowana jest najwyższa cena. 

 

W kolejnych etapach gracz może inwestować pieniądze w ziemię, budować nowe magazyny i hangary, inwestować pieniądze w samoloty lub reklamę. Aviator ma rysunkową, dwumiarową oprawę graficzną o wysokiej szczegółowości. 

 

Aviator jest zintegrowane z serwisem Kongregate. By móc rozpocząć rozgrywkę, konieczne jest posiadanie konta w serwisie, które jest bezpłatne. Gra jest darmowa, chociaż posiada elementy Free to Play. Gracz może przyspieszyć rozwój swojej firmy wydając punkty kupowane za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0