OnlineGryAwesome Tanks

Awesome Tanks Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Alexander Gette
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,5 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Nawiązanie do kultowej gry
  • Wiele ulepszeń
Minusy:
  • Mało etapów

Awesome Tanks nawiązuje to klasycznej gry Tanks, z czasów komputerów i konsol 8-bitowych. 

 

Gracz staje się dowódcą czołgu i przemierza etapy pełne przeciwników i przeszkód w celu zniszczenia określonego obiektu - skrzyni. Zabawa przypomina kultowe Tanks, gdyż gracz musi przebijać się przez fale murów i walczyć z czołgami, które się tam kryją. Zabawa jest urozmaicona przez skrzynki z bonusami, apteczki i inne dodatki, które można znaleźć na planszy. Przejście pierwszych zajmuje chwilę, ale z czasem poziom trudności wzrasta i konieczne jest ulepszenie maszyny.

 

Ważnym składnikiem gry są ulepszenia - można nie tylko odblokowywać nowe typy broni (karabiny, większe działa czy rakietnice i lasery), ale również zwiększać mobilność i wytrzymałość czołgu, jak również widoczność.  Za wszystkie udoskonalenia płacimy pieniędzmi, które zarobiamy za pokonanych wrogów, wykonane cele misji i odnalezione skrzynki. 

 

W grze dostępne są trzy poziomy trudności, co pozwala dobrze bawić się w Awesome Tanks graczom o różnym poziomie zręczności i doświadczenia. Jako zaletę należy uznać bardzo proste sterowanie - czołgiem steruje się za pomocą kursorów, a strzelanie jest możliwe myszce, którą nakierowujemy nasze działko na cel.

 

Jako, że gra składa się zaledwie z 15 poziomów, zabawa nie będzie trwała długo. Na szczęście, po ukończeniu Awesome Tanks możliwe jest uruchomienie edytora poziomów, który może przedłużyć nieco zabawę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0