OnlineGryBattalion Commander

Battalion Commander Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
IriySoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowana
  • Atrakcyjna grafika
  • Proste sterowanie
  • Możliwości zapisu stanu gry na serwerze
Minusy:
  • Dla młodszych graczy – brak polskiej wersji językowej

W Battalion Commander wcielamy się w żołnierza, który samotnie rusza na misję wojskową w celu odbicia innych żołdaków. Już po kilku krokach może uratować z niewoli jednego ze strzelców. Z czasem staje się dowódcą całego batalionu, który nie odstępuje go na krok i wspiera w walce z dobrze uzbrojonymi oddziałami wroga. Podczas gry musimy uważać nie tylko na zwykłych żołnierzy, ale również na pułapki, wieże strażnicze oraz naloty bombowe. Podczas gry użytkownik może zmieniać swoje uzbrojenie oraz broń kamratów. 

 

Kampanię podzielono na szereg misji, w których wykonujemy zadania poboczne i zdobywamy doświadczenie, które jest obrazowane kolejnych stopniach wojskowych,  na jakie jesteśmy awansowani. Po każdej misji otrzymujemy szczegółowy raport z naszych postępów. Wszystkich zadań jest aż 100 i gracz może w każdej chwili kontrolować ich postęp. Umiejętności naszego żołdaka możemy rozwijać kupując ulepszenia poprawiające zdolności bojowe i wytrzymałość.

 

Warto odnotować fakt, że zapisywanie stanu rozgrywki w Battalion Commander może dobywać się dwojako – na komputerze użytkownika, w pamięci przeglądarki lub na serwerze producenta, po założeniu konta. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie.

 

Grafika w Battalion Commander została zaprezentowana w tradycyjnej konwencji znanej z ośmiobitowców. Pole bitwy obserwujemy z lotu ptaka, a grafika jest kolorowa i stwarza wrażenie rysunkowej. Na plus należy zaliczyć dużą szczegółowość oraz atrakcyjne efekty specjalne takie jak wybuchy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0