OnlineGryBig Snow Tricks

Big Snow Tricks Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
miniclip.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Duża liczba ewolucji
  • Lista trików, które udało się wykonać
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Big Snow Tricks to gra sportowa, dostępna w przeglądarce, która pozwala na ekstremalną zabawę: ewolucje w powietrzu na desce snowboardowej lub na nartach.

 

Z menu głównego wybieramy rodzaj dyscypliny i zaczynamy zabawę. Stajemy na górze wyskoczni, wypuszczamy się i w odpowiednim momencie wybijamy (przy użyciu spacji) w powietrze. W tym momencie zaczyna się właściwa zabawa. Możemy wykonywać różnego rodzaju powietrzne tricki, za które otrzymujemy punkty. Konieczne jest odpowiednie przybranie pozycji do lądowania, gdy zaczniemy zbliżać się do śniegu. Tylko poprawne lądowanie, bez upadku, pozwoli nam zdobyć zadowalający rezultat.  Po skończonej prezentacji, otrzymujemy wynik. Ocena jest podzielona na punkty za zachowanie się w powietrzu, triki i styl. W opisie znajduje się również lista ewolucji, którą udało się wykonać. 

 

Siłą Big Snow Tricks jest wysokiej jakości oprawa graficzna, bogata paleta ewolucji oraz brak dodatkowych opłat za zabawę. Mimo prostego sterowania, opanowanie kontroli nad sportowcem nie będzie bardzo proste, więc z tytułem można spędzić sporo czasu, doskonaląc umiejętności i wykonując coraz bardziej widowiskowe akrobacje. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0