OnlineGryBuilding Rush

Building Rush Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Barbarian Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
365

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawa tematyka
Minusy:
  • Brak nowości w mechanice rozgrywki

Building Rush to gra strategiczna, w której gracz rozkręca firmę produkującą materiały budowlane (m.in. beton) i zajmuje się ich dostawą do powstających budynków. 

 

Jego zadaniem jest stawianie zakładów, kupowanie ciężarówek i ulepszanie swojej własności. Mechanika rozgrywki jest klasyczna: za pomocą myszki poruszamy się po dwuwymiarowej, niewielkiej, mapie. Budowle można stawiać w określonych miejscach, dbając o to, by droga do placów budowy była jak najkrótsza. Gracz musi utrzymać płynność finansową. Jeśli okaże się, że nie jest w stanie dalej rozwijać firmy, konieczne będzie sprzedanie jednej z ciężarówek. Ważne jest również szybkie odpowiadanie na zapotrzebowanie, bowiem każdą dostawę musimy wysłać samodzielnie, klikając myszką na odpowiednie miejsce.

 

Building Rush jest stosunkowo prostą grą ekonomiczną, pozwalającą na kilka chwil odprężenia. Niestety, ma również minusy, do których należy zaliczyć brak możliwości zapisywania stanu gry do pliku lub w chmurze.

 

Oprawa audiowizualna jest typowa dla gier flash o strategicznym modelu rozgrywki. W Building Rush zintegrowano system osiągnięć (Questów) serwisu Armor Games. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0