OnlineGryCabal Online

Cabal Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
ESTsoft Corporation
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.17 GB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
339

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Rozległy świat
  • Setki misji
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

CABAL to połączenie dynamicznej, sieciowej gry rpg z elementami znanymi z gier przygodowych. Przenosimy się tu do krainy fantasy zwanej Navereth, która wieki temu została niemal całkowicie zniszczona. Akcja darmow­ej rozgrywki toczy się w okresie wielkiej odbudowy cywilizacji, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że uśpione siły zła tylko czekają, aby znowu dokonać destrukcji.

Wcielamy się tu w bohatera/bohaterkę (możemy stworzyć nawet sześć niezależnych postaci) i przemierzamy rozległy świat, tocząc boje z kolejnymi, coraz silniejszymi przeciwnikami, wykonując misje i rozwijając sterowaną postać. W grze istnieje sześc dostępnych profesji - od wojownika po czarnoksiężnika. Prócz umiejętności walki przyda się i myślenie, ponieważ w CABAL ONLINE - co jest rzadkością w tego typu darmowych grach - naotykamy dużo zagadek logicznych.

Świat CABAL ONLINE zwie się Navereth. Składa się on z dziewięciu wielkich krain o dość zróżnicowanym klimacie - od pustyń po wieczne śniegi. Czają się tu setki potworów, istnieją dziesiątki skarbów do odkrycia oraz lokacji do eksplorowania. Wszystko to czeka na Ciebie. Pośród przeciwników do pokonania znajdziesz między innymi takie dziwne kreatury jak rogate króliki śnieżne, szkielecich magów, gliniane gargulce czy dwugłowe ogary.

System walki w CABAL ONLINE jest dynamiczny i krwawy, nadto zwracają uwagę ładnie wykonane animacje. Nie brak w grze oczywiście magii i przedmiotów magicznych - różdżek, kamieni, artefaktów. Możesz więc nękać przeciwników zarówno klasycznym orężem (miecze, katany, itp.), jak też i dystansowymi czarami.Mamy tu oczywiście walki pomiędzy żywmi graczami, czyli PvP,  jednak możemy wybrać serwer dla początkujących, na których toczymy boje wyłącznie z monstrami sterowanymi przez SI.

Kolejna ciekawostka darmowej gry CABAL ONLINE - jeżeli uda Ci się osiagnąc 52. poziom w wybranej profesji, możesz stać się obywatelem jednego z państw Navaereth.

Jeżeli więc lubisz sieciową zabawę - ta gra to dla Ciebie mus!  Pobierz darmowego klienta i zanurz się w świat niebezpiecznych przygód

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0