OnlineGryCar Carrier Trailer 3

Car Carrier Trailer 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Greatcargames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Wymaga precyzji
Minusy:
  • Za mało jeżdżenia ciężarówką

Sądząc po tytule, Car Carrier Trailer 3, wydaje się być grą o kierowaniu ciężarówką przewożącą samochody osobowe. W rzeczywistości zabawa polega nie tylko na tym, bowiem twórcy zadbali o różnorodność. 

 

Po zaparkowaniu ciężarówki, przystępujemy do wypełnienia lawety pojazdami – w zależności od etapu, możemy od razu wjechać na naczepę lub musimy podjechać do położonego nieopodal banku, by wyciągnąć nieco pieniędzy z konta na potrzeby napraw. O wszystkim informuje nas strzałka, pokazująca kierunek, w którym mamy się poruszać oraz stosowne napisy na ekranie.

 

W Car Carrier Trailer 3 więcej czasu spędzimy na jeżdżeniu samochodami osobowymi, które muszą pojawić się na lawecie niż na prowadzeniu ciężarówki, którą przejeżdżamy dosłownie kawałek. Gra składa się z ośmiu poziomów. Podczas zabawy zliczane są nam punkty, a na koniec zabawy możemy je wysłać na serwer producenta.

 

Dużą zaletą gry jest staranna, rysunkowa grafika. Dzięki zastosowaniu kamery z lotu ptaka, sterowanie pojazdem jest proste, choć przy manewrowaniu trzeba wykazać się dużą precyzją – każde obtarcie szybko zmniejsza pasek uszkodzeń i trzy błędy mogą zakończyć poziom niepowodzeniem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0