OnlineGryCaravaneer 2

Caravaneer 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Dmitry Zheltobriukhov
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
438

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowana
  • Sprawdzona mechanika rozgrywki
  • Polska wersja
Minusy:
  • Płatne DLC

Caravaneer 2 to darmowa gra taktyczna typu RPG, którą możesz uruchomić w przeglądarce. Gra została utrzymana w klimacie post-apokaliptycznym, a rozgrywka łączy w sobie elementy gry RPG, strategicznej i ekonomicznej. 

 

W swoich założeniach gra jest bardzo podobna do pierwszych dwóch części Fallouta. Caravaneer 2 ma dwuwymiarową oprawę graficzną, podczas gry eksplorujemy świat po kataklizmie, a rozgrywka jest prowadzona w czasie rzeczywistym, ale w momencie walki, przechodzi na tryb turowy. Identycznie rozwiązano rozgrywkę w Fallout i Fallout 2. Caravaneer 2 wyróżnia się większym naciskiem na handel, który w post-apokaliptycznym świecie jest niezwykle ważny. 

 

Caravaneer 2 doczekało się dodatków typu DLC. Niektóre z nich są darmowe, inne płatne i dodają np. nowe uzbrojenie.  Produkcja,  jak na tytuł należący do przeglądarkowych gier online, został przygotowany z dużym rozmachem, zarówno pod względem wielkości świata, jak i liczby misji stawianych przed graczem.

 

Caravaneer 2 jest dostępne w wielu wersjach językowych, w tym po polsku.  Założenie konta i rozpoczęcie rozgrywki nie wymaga opłat. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0