OnlineGryCastaway 2

Castaway 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Likwid Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
338

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromny świat rozgrywki
  • Wiele zadań
  • Estetyczna grafika
  • Save online
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Castaway 2 to ciekawa gra RPG, utrzymana w konwencji fantasy, którą możemy uruchomić w przeglądarce internetowej.

Przygodę zaczynamy bez wiedzy gdzie jesteśmy – lądujemy na wyspie, której nie znamy i rozpoczynamy eksplorację. Świat składa się z ponad 100 poziomów, na których spotkamy potwory, zwierzęta, zwykłych przeciwników i bossów, których trudno pokonać. Kampanię podzielono na blisko 100 zadań, w których walczymy wręcz i wykorzystujemy zaklęcia. Gra łączy w sobie estetykę mangową z mechaniką RPG (zbieranie, wytwarzanie przedmiotów, doświadczenie). Grafika kojarzy się z klasycznymi grami RPG z Japonii sprzed wielu lat, jednak została podana w nowoczesnej, rysunkowej formie.

Mimo konwencji gry flash, Castaway 2 jest niezwykle rozbudowane: posiada staranną, rysunkową grafikę, możliwość zapisywania stanu rozgrywki na serwerze producenta (wymagane konto Armor Games) i system osiągnięć.

Dzięki doskonałemu przygotowaniu technicznemu i rozbudowaniu, Castaway 2 to jedna z najciekawszych gier RPG, którą możemy uruchomić w oknie przeglądarki bez żadnych opłat. By mieć dostęp do dodatkowych przedmiotów w grze, konieczne jest posiadanie darmowego konta Armor Games (Premium Edition FREE).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0