OnlineGryChefVille

ChefVille Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Zynga Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
777

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ładna grafika
  • Prosta mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Rozbudowany system mikrotransakcji

ChefVille należy do grona gier społecznościowych typu sim tworzonych przez firmę Zynga. Gra jest dostępna w wersji na Facebooka, ale jest możliwość również uruchomienie gry bez konta na portalu - wówczas należy przejść na stronę zynga.com. 

 

Zadaniem gracza jest organizacja niewielkiego baru, który z czasem może przerodzić się w dużą restaurację. Zaczynasz od niewielkiego grilla z jednym stolikiem, a możesz skończyć na wyrafinowanej restauracji serwującej wykwintne potrawy. Gracz zajmuje się przygotowaniem posiłków, dba o zapasy składników i rozwija budynek restauracji. ChefVille ma funkcje społecznościowe: np. można dodać samodzielnie swoich sąsiadów np. znajomych z Facebooka. 

 

ChefVille zostało zbudowane na silniku graficznym wykorzystywanym w innych grach z serii Ville. Jest rysunkowa i bardzo obrazkowa. Na uwagę zasługuje również intuicyjny interfejs. Niestety, gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

 

ChefVille jest produkcją free to play. Można w nią grać bez opłat, ale za ułatwienia i możliwość przyspieszenia rozwoju restauracji można zapłacić realną gotówką.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0