OnlineGryCommand & Conquer: Tiberium Alliances

Command & Conquer: Tiberium Alliances Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Świat Command & Conquer
  • Polska wersja językowa
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Początkowo może wydawać się trudna

Command & Conquer: Tiberium Alliances to przeglądarkowa gra strategiczna, która wywodzi się renomowanej serii RTS-ów.  Tym razem, nie jest to pełnoprawna kontynuacja, a gra free to play, działająca w oknie przeglądarki. 

 

Pod względem fabularnym gra została osadzona w 2037 roku. Podobnie jak w klasycznych częściach serii, gra pozwala na stanięcie po jeden z dwóch stron konfliktu: możemy walczyć po stronie Global Defense Initiative (GDI) lub Brotherhood of Nod (NOD). Gracz buduje bazę oraz organizuje armię, która może składać się z 20 rodzajów jednostek. 

 

Rozgrywka rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia, które pomaga poznać zasady rozgrywki i przygotować się do potyczek z graczami znajdującymi się na serwerze. Stawianie nowych budowli i wykorzystywanie narzędzi takich jak żniwiarka trwa określony czas, który upływa w zgodnie z rzeczywistym. Jeśli żniwiarka będzie pracowała 5 minut – to właśnie tyle upłynie by zakończyła swoją pracę. Gracz musi rozsądnie dysponować czasem i odpowiednio planować rozwój gospodarki i technologii, tak by być konkurencyjnym w stosunku do innych graczy. Zabawę można ułatwić kupując Funds – wirtualną walutę, która umożliwia lepszy rozwój. Jest ona dostępna w pakietach kosztujących od niecały 10 zł do blisko 90 zł. Im większe pakiety kupujemy, tym Funds są nieco tańsze.

 

Command & Conquer: Tiberium Alliances jest dostępne w polskiej wersji językowej. Gra otwiera się w przeglądarce i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.  Do uruchomienia wymaganie jest darmowe konto w usłudze Origin, która skupia gry free to play firmy Electronic Arts oraz daje dostęp do dużego sklepu z cyfrowymi wersjami gier.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0