OnlineGryCommando 3

Commando 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Miniclip
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
304

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat starych gier akcji
  • Widowiskowe misje
Minusy:
  • Brak możliwości zapisu stanu gry w dowolnym momencie

Commando 3 nawiązuje do klasycznych gier z czasów ośmiobitowców, kiedy niezwykle popularne były gry akcji, w których gracz musiał stawić czoła całej wrogiem armii, a rozgrywka była prezentowana od boku, w trybie 2D. Podobnie rozgrywka wygląda w Commando 3, które przedstawia przygodę komandosa, który toczy walki w Stalingradzie, Egipcie oraz Normandii. Mapy zostały zrealizowane w taki sposób, że gracz walczy z całymi oddziałami żołnierzy, a co jakiś czas rozgrywają się segmenty z bossem. Może to być np. walka z bombowcem lub żołnierzami zrzucającymi z balkonów granaty. W grze możliwe jest również prowadzenie pojazdów. Do dyspozycji gracza oddano różnorodne bronie, od pistoletów, po karabiny, wyrzutnie rakiet, granaty czy pistolety maszynowe. Różnorodność jest spora, a sama akcja - wartka.

 

Commando 3 zrealizowano w konwencji graficznej, która kojarzy się z grami z lat osiemdziesiątych, ale jest widowiskowa i dość szczegółowa jeśli chodzi o projekty postaci. 

 

Ukończenie Commando 3 będzie wymagało od gracza celności i skutecznego unikania ataków specjalnych bossów. Każda skuteczna akcja wiąże się ze zdobyczami punktowymi, które sumują się w ogólny wynik. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0