OnlineGryCounter Strike

Counter Strike Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Valve Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
379 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
744

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Mnóstwo graczy

Counter Strike to legendarna gra sieciowa typu FPS, uważana za najpopularniejszą grę akcji on-line. W 1999 r. pojawiła się jako mod do popularnej wówczas strzelanki Half-Life.

 

W rezultacie dzięki dużej popularności, stała się odrębnym, darmowym produktem opartym na silniku HL i w tej formie istnieje do dziś. Dzięki temu, działa również na bardzo starych komputerach. Fabuła jest dość prosta, są tu terroryści i antyterroryści, jedni usiłują podłożyć i zdetonować bombę lub porwać zakładników, drudzy muszą działać prewencyjnie lub unieszkodliwić przeciwników, wszystko w ograniczonym czasie. Te dwie możliwości wyczerpują tryby Bomb/Defuse oraz Hostage Rescue.

 

Oprócz tego istnieją jeszcze dwa tryby, mianowicie Assassination (Zamach) i Escape (Ucieczka), których nazwy mówią same za siebie. Jako, że grę Counter Strike współtworzy ogromna społeczność jej fanów, istnieje również wiele dodatków, w tym kilkanaście opcjonalnych trybów rozgrywki. Zaczynamy zwykle z podstawowym uzbrojeniem, pistoletem i nożem, a później, dzięki wygrywaniu kolejnych, misji za punkty i pieniądze możemy stworzyć postać prawdziwego super żołnierza.

CS zdobył tak wielką popularność, że nadal regularnie przeprowadza się turnieje dla najlepszych graczy na rozmaitych imprezach e-sportowych, a nagrody na nich bywają nie tylko symboliczne. Jeśli jeszcze nie zacząłeś grać, pobierz CS za darmo i zacznij rozgrywkę już dziś, a może i Ty kiedyś pojawisz się na jednym z nich. W tej chwili natomiast, możesz już dołączyć do jednego z polskich klanów CS zrzeszających fanów gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0