OnlineGryCS Portable

CS Portable Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
CS Portable
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Klasyczna forma rozgrywki
  • Trójwymiarowa grafika
  • Single i multiplayer
Minusy:
  • Nienajlepsza fizyka

Counter-Strike to jedna z popularniejszych sieciowych strzelanek, która pojawiła się w wielu odsłonach, jednak zawsze były to płatne tytuły. CS Portable stara się zawrzeć podobny styl rozgrywki, w konwencji darmowej gry online. 

 

Warto odnotować fakt, że CS Portable nie jest grą stworzoną przez producenta oryginalnego Counter-Strike’a. Nazwa CS nawiązuje do klasycznego skrótu, jednak rozwija się w formę Critical Strike: Portable. 

 

Twórcy oddali graczom tryb single player oraz multiplayer. W pierwszym możemy walczyć z botami (żołnierze sterowani przez komputer, symulujący zachowanie graczy w rozgrywkach multiplayer). Tryb sieciowy, wymagający rejestracji na stronie producenta, pozwala na toczenie bojów z innymi graczami.

 

Rozgrywka, podobnie jak w oryginalnym Counter-Strike’u skupia się wokół pojedynków dwóch drużyn – terrorystów i antyterrorystów, którzy w zależności od typu mapy, mają do wykonania inne zadania (np. podłożenie bomby). Za każdego zabitego przeciwnika, otrzymujemy pieniądze, które można wydawać na nowe pistolety, karabiny i strzelby. Rozgrywka może być prowadzona w kilku trybach zabawy: deathmatch, team deathmatch i innych.

 

Gra została zbudowana na silniku graficzny Unity, który pozwala na generowanie dobrej jakości oprawy trójwymiarowej, jak na standardy przeglądarkowe. Rozgrywkę możemy prowadzić w trybie pełnoekranowym, jak również w okienku przeglądarki. 

 

Warto odnotować, że CS Portable jest dostępny również w formie aplikacji mobilnej na iOS i Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0