OnlineGryCursed Treasure 2

Cursed Treasure 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Iry Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Dobra grafika
  • Rozbudowanie
  • Darmowa
  • Save’y w chmurze
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Cursed Treasure 2 to przeglądarkowa gra typu tower defense, która wyróżnia się doskonałym przygotowaniem technicznym i dużym rozbudowaniem. 

 

Zadaniem gracza jest zabezpieczenie drogi do kryształów grupom rabusiów, którzy falami atakują nasze umocnienia. By to zrobić, musimy w odpowiednich miejscach rozłożyć różnego rodzaju działka i wieże. Poza tym, podczas gry możemy wykorzystywać magię – po naładowaniu się many możemy wysłać np. meteor.  Mimo, że zasady rozgrywki wydają się bardzo proste, to gra jest rozbudowana – mamy możliwość ulepszania umocnień, wykorzystywania magii, zdobywania umiejętności i odznak. Rozgrywka jest osadzona w kilku prowincjach świata. W mechanikę gatunku tower defense włączono np. kopalnie, które pozwalają na szybsze pozyskiwanie złota, wykorzystywanego do budowania i ulepszania umocnień.

 

Cursed Treasure 2 zostało przygotowane z dużą starannością: gra zawiera ilustrowaną encyklopedię przeciwników oraz szereg informacji na temat rozgrywki. Jakość oprawy graficznej jest bardzo wysoka – rysunkowa grafika robi wrażenie. 

 

Na plus należy zaliczyć dwie możliwości przechowywania stanów rozgrywki: w pamięci przeglądarki lub na serwerze wydawcy gry – w tym wypadku wymagane jest posiadanie darmowego konta Armor Games, które umożliwia również do zbierania osiągnięć, które posiada Cursed Treasure 2.

 

Cursed Treasure 2 to jedna z najlepszych gier tower defense, którą możemy za darmo uruchomić w przeglądarce internetowej. Gra wyróżnia się świetnym przygotowaniem technicznym oraz przemyślanym modelem rozgrywki, który wciąga i daje sporo frajdy. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0