OnlineGryDead Frontier

Dead Frontier Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Creaky Corpse
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Widowiskowa rozgrywka
  • Rozbudowane mechanizmy znane z gier MMO
  • Klimat
Minusy:
  • Częste doładowanie się lokacji
  • Brak polskiej wersji językowej

Dead Frontier to niezwykle zaawansowana gra akcji osadzona w świecie pełnym zombie. Gra bazuje na mechanizmach MMO: przygodę rozpoczynamy od stworzenia bohatera. Po określeniu wyglądu i doświadczenia, ruszamy do świata opanowanego przez żywe trupy.

 

Gracz może wywodzić się z różnych środowisk, co ma wpływ na wyposażenie i umiejętności. Zabawę zaczynamy z nożem i pistoletem. Zbieramy pieniądze i doświadczenie. Poza walką z zombie sterowanymi przez sztuczną inteligencję, możliwe jest uczestniczenie w pojedynkach PvP, czyli pojedynki Gracz kontra Gracz. Może się to rozgrywać zarówno w ramach pojedynków między dwoma graczami, jak i w szerszym spektrum – jako walki klanów, ponieważ gracz może przynależeć do takiego grupy. Współpraca między ocalałymi pozwala lepiej odnaleźć się w świecie Dead Frontier.

 

Jak w każdej grze MMO,  ważnym elementem rozgrywki jest zbieranie przedmiotów. Z racji konwencji post-apokaliptycznej, w Dead Frontier ważne jest zbieranie jedzenia, ubrań i lekarstw. Poza tym, musimy dbać o pancerz i uzbrojenie, które stanowią pistolety, karabiny i broń biała, a nawet piły motorowe.

 

Gra bazuje na technologii Unity, co gwarantuje widowiskową oprawę, szczególnie jak na warunki przeglądarkowych gier online. Częściowo gra rozgrywka się w interfejsie opartym na stronie internetowej – w nim przeglądamy wiadomości, ekwipunek, bierze udział w rozmowach na forum czy wybieramy misje. Zadania polegające na eksploracji świata są rozgrywane w trójwymiarowym środowisku gry.  Podczas gry, co jakiś czas konieczne jest wczytywanie się kolejnych lokacji, co nieco zmniejsza tempo zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0