OnlineGryDead Zed 2

Dead Zed 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
3KG Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
277

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba broni
  • Świetna realizacja
Minusy:
  • Brak nowości w drugiej części

W Dead Zed 2 po raz kolejny stajemy do walki z falami zombie, które atakują okolicę. W pierwszej części ratowaliśmy farmę przy użyciu różnych typów broni palnej. Tym razem zabawa wygląda podobnie. 

 

Grę zbudowano na tych samych rozwiązaniach technicznych: niezła trójwymiarowa grafika i dobra oprawa dźwiękowa została połączona z mechaniką rozgrywki rail shootera. Gracz nie ma możliwości sterowania ruchem bohatera, który odpiera ataki zombie, ale może strzelać do pojawiających się przeciwników. Naszym zadaniem jest przetrwanie 40 dni. By to zrobić trzeba dbać o barykady, które kolejne fale zombie nadszarpują. Ważne jest naprawianie zniszczeń i utrzymanie odpowiedniego morale naszego zespołu, bowiem gracz nie walczy sam – jest przywódcą grupy ocalałych, która poszukuje broni i zapasów pozwalających przeżyć kolejny dzień. 

 

Podczas zabawy możemy wykorzysta szereg broni od łuku, przez pistolet, UZI, bazookę i różnego rodzaju karabiny stylizowane na AK-47, M4, FAMAS czy Steyr AUG. Na bliższy dystans niezwykle przydatna okaże się strzelba, a do walki z ogromnymi falami zombie możemy wykorzystać ciężką broń maszynową z ogromnym magazynkiem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0