OnlineGryDead Zed

Dead Zed Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
notDoppler
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8.2 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
284

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Dobry model rozgrywki
  • Możliwość zapisu rozgrywki
  • Atrakcyjna grafika i dźwięki
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Dead Zed to kolejna gra online, która wykorzystuje dużą popularność tematyki zombie, by dać nam kilkadziesiąt minut dobrej zabawy. Tym razem koncepcja ataku żywych trupów została połączona z pomysłem na stworzenie trójwymiarowej strzelanki, w której gracz nie może poruszać się po planszy, a jego jedynym zadaniem jest szybkie i precyzyjne celowanie i eliminowane kolejnych fal przeciwników.

 

Zadaniem gracza jest przeżycie 40 dni w świecie opanowanym przez zombie oraz obronienie swojej farmy.  Grę zaczynamy w budynku niedaleko stodoły. W ciągu kilku sekund zza łanów zboża wychodzą pierwsze zombiaki, których celem jest dojście do bazy i pozbawienie nas życia. Gracz wyposażony w strzelbę musi sobie poradzić z zagrożeniem. Z czasem fale zombie są coraz potężniejsze, ale gracz jest lepiej uzbrojony. W kolejnych misjach odkrywamy również innych ocalałych ludzi, którzy są wsparciem podczas obronie tej enklawy ludzkości. 

 

Dead Zed zostało przygotowane z najwyższą dbałością o jakość graficzną i animację – trójwymiarowa grafika wygląda starannie, podobnie jak interfejs, menu czy mapy. Dopracowano również warstwę dźwiękową – atrakcyjnie i realistycznie brzmią odgłosy wystrzałów różnego rodzaju uzbrojenia, w które wyekwipowany jest nasz bohater. 

 

Kampania składa się z 40 etapów, więc gracze, którzy nie będą mieli ochoty przechodzić ich za jednym razem, ucieszy fakt, że w Dead Zed możliwe jest zapisywanie postępu rozgrywki. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0