OnlineGryDecision: Medieval

Decision: Medieval Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Fly Anvil
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
488

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Rozbudowana
  • Dobra grafika
  • Świetna oprawa audio
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Twoje królestwo jest zaatakowane przez nieumarłych, którzy powstali po pięciuset latach ze swoich grobów. Ruszasz na misję do jednego z miast w celu zorganizowania pomocy. 

 

Decision: Medieval zostało utrzymana w klimacie średniowiecznym, charakterystycznym dla większości gier RPG. Gra nie jest jednak typowym RPG-iem z rozbudowanymi dialogami. To bardziej hack'n'slash, w którym walczymy z hordami nieumarłych, podobnie jak w takich tytułach jak Diablo czy Sacred. Umiejętności walki można polepszać przechodząc szkolenia, a nieocenioną wartością okazuje się pancerz oraz odpowiednie uzbrojenie. Przechodząc kolejne etapy będziemy zdobywać nowe bronie, które pomogą nam w walce z coraz liczniejszymi wrogami. Co ciekawe, nie liczy się tylko wielkość obrażeń, jakie można zadać broń, ale również doświadczenie naszego protagonisty w użyciu tego oręża.

 

Poziom trudności można dostosować na początku zabawy: gra posiada trzy stopnie skomplikowania, dzięki czemu szerokie spektrum graczy będzie mogło odnaleźć się w rozgrywce.

 

Decision: Medieval zaskakuje jakością wykonania. Na uwagę zasługuje oprawa dźwiękowa: klimatyczna muzyka oraz lektor, który opowiada nam fabułę gry, jak również dobrze zaprojektowany interfejs oraz grafika. Gracz toczy batalie z nieumarłymi obserwując świat z lotu ptaka. Lokacje są rozbudowane i pełne życia. 

 

Decision: Medieval, jak na darmową grę flashową, urzeka swoim rozbudowaniem i przemyślaną mechaniką rozgrywki. To świetna propozycja dla osób, którzy lubią hack'n'slash takie jak Diablo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0