OnlineGryDeer Hunter 2014

Deer Hunter 2014 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Glu Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
471

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Duży arsenał
Minusy:
  • Duży nacisk na mikropłatności

Podróż do świecie szlakiem dzikich zwierząt? Brzmi intrygująco, prawda? W Deer Hunter 2014 możesz za darmo sprawdzić swoje siły z myślistwie. 

 

Wcielasz się w postać myśliwego i rozpoczynasz swoją przygodę w Ameryce Północnej, polując na łosie, jelenie i niedźwiedzie. Z czasem masz możliwość eksploracji kolejnych terytoriów, pełnych nowych gatunków zwierząt. Twórcy przygotowali wirtualne odpowiedniki około 100 zwierząt.  

 

Wraz z ze znajomymi z Facebooka możesz uczestniczyć w konkurencjach pozwalających na współpracę między graczami. Zbierane pieniądze i nagrody można wykorzystywać do ulepszania swojego arsenału. Bronie dostępne w Deer Hunter 2014 można personalizować - zwiększając pojemność magazynka czy dodając lunetę, by zwiększyć celność.

 

Gra nie jest symulatorem, w którym konieczne jest skradanie się przez dwa kwadranse, a jeden błąd niweczy wszelkie starania. Deer Hunter 2014 to gra zręcznościowa, zbudowana w taki sposób, by dawać radość z gry. Grę urozmaicają efekty spowolnienia czasu po wystrzeleniu kuli czy funkcja podświetlania umieszczenia serca w ciele zwierzęcia, jeśli będziemy długo wcelowani w jego ciało. 

 

Deer Hunter 2014, jak na grę dostępną na Facebook, ma świetną oprawę graficzną stworzoną w oparciu o trójwymiarowe środowisko Unity. Oznacza to, że gracz nie musi pobierać pliku gry i instalować go. Gra działa online, o ile w przeglądarce jest zainstalowana wtyczka Unity. 

 

Deer Hunter 2014 to gra wydana w modelu biznesowym Free to Play. W wewnętrznym sklepie dostępne są pakiety przedmiotów i wirtualnej waluty, które można kupić z arealną gotówkę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0