OnlineGryDemolition City 2

Demolition City 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Armor Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra fizyka
  • Niezła grafika
  • Pięć scenerii
Minusy:
  • Brak innowacji

Wirtualna rozbiórka w Demolition City 2 może dać sporo frajdy miłośnikom gier logicznych. 

 

Główne zadanie w grze to odpowiednie rozlokowaniu materiałów wybuchowych, które mają zawalić budowlę. Liczba lasek dynamitu jest starannie wyszczególniona na każdy etap, więc konieczne jest rozsądne rozmieszczenie tego, czym dysponujemy. Jeśli mamy problem z ukończeniem zadania, możemy przeznaczyć zarobione dotychczas pieniądze na dodatkowe środki wybuchowe. 

 

Etapy utrzymano w pięciu sceneriach: mamy m.in. budynki rodem z Dzikiego Zachodu czy starożytnej Grecji. W grze zawarto również edytor poziomów, pozwalający na tworzenie budowli, które będą niezwykle wymagające do zawalenia.

 

Demolition City 2 to gra logiczna z rozbudowanym silnikiem fizycznym. Produkcja została bardzo dobrze wykonana pod względem technicznym – grafika, mimo że prosta i dwuwymiarowa, jest ładna. Fizyka zawalania się budynków nie budzi zastrzeżeń, a stopień trudności rozgrywki pozwoli na przyjemną zabawę szerokiemu spektrum graczy.

 

Demolition City 2 wspiera możliwość zapisywania stanu rozgrywki w przeglądarce, dzięki czemu możesz łatwo powrócić do zabawy, nawet po dłuższej przerwie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0