OnlineGryDesert Operations

Desert Operations Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Playzo GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dużo jednostek
  • Drzewko technologiczne
Minusy:
  • Mało nowości

W Desert Operations możemy zbudować autorytarne państwo wojskowe. 

 

Niewielki kraj rozwijamy pod kątem gospodarki, z czasem stawiając na przemysł wojskowy. Akcja została umiejscowiona w 2022 roku, gdzie po trwającym dekadę konflikcie, walka o dominację na świecie zaczyna się na nowo. Siła militarna będzie niezbędna, by inni gracze nie podbili naszego państwa. 

 

Gracz musi kontrolować stan surowców - pieniędzy, ropy, amunicji, złota i diamentów. Desert Operations posiada rozbudowane drzewo technologiczne. Gracz musi inwestować w naukę miliony dolarów by odblokować nowe typy rakiet, silników, bomb czy dział. Wszystko po to, by móc budować coraz doskonalsze czołgi, niszczyciele, okręty, samoloty i wozy pancerne. Gracz może zajmować się handlem, łączyć z innymi w sojusze czy przeprowadzać misje wywiadowcze pozwalające na wyszpiegowanie informacji o jednostkach przeciwnika czy zasobach, jakimi dysponuje.

 

Desert Operations to gra dostępna w przeglądarce. Gracze lądują na jednym serwerze, gdzie wspólnie ze sobą rywalizują. Każdy gracz rozwija państwo na swojej wyspie, a gdy jest gotowy do ekspansji - może zaatakować.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0