OnlineGryDino Hunter: Deadly Shores

Dino Hunter: Deadly Shores Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Glu Games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
432

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Modele dinozaurów
Minusy:
  • Zbyt prosta

Zapoluj na krwiożercze dinozaury! Chwyć za karabin lub strzelbę i rozpocznij polowanie na mięsożerne i roślinożerne dinozaury żyjące przed milionami lat. 

 

Gracz musi wykonać misje polegające na zabiciu określonych gatunków dinozaurów np. T-Rex-a, Triceratopsa lub Velociraptora. Za wykonane misje otrzymuje pieniądze, które można wydać na nowe bronie: karabiny, strzelby, łuk czy wyrzutnię rakiet. Misje są krótkie i sprowadzają się do odpowiedniego wycelowania i oddania strzału. Gracz nie musi eksplorować dużych obszarów w poszukiwaniu celu, jednak w niektórych misjach może okazać się, że zwierze dostrzeże naszą obecność i rozpocznie atak, wówczas trzeba wykazać się zręcznością i szybko uporać się z atakiem. Twórcy przygotowali różne modele dinozaurów, również te latające. 

 

Dino Hunter: Deadly Shores ma atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną. Podczas korzystania z karabinu snajperskiego zastosowano efekt spowolnienia znany jako bullet time.  Gra ma charakter czysto zręcznościowy i jest dostępna za darmo. 

Dino Hunter: Deadly Shores jest dostępne jako aplikacja na Facebook oraz jako aplikacja na iPhone i Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0