OnlineGryDisaster Will Strike 2

Disaster Will Strike 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Anton Koshechkin
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,7 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Pomysłowa rozgrywka
  • Niezłe wykonanie techniczne
Minusy:
  • Brak funkcji zapisania stanu rozgrywki w chmurze

W rzeczywistości jajka są niezwykle czułe na wszelkie obrażenia. W Disaster Will Strike 2 mogą wytrzymać wiele, a naszym zadaniem jest ich rozbicie. Problem tkwi w tym, że są zabezpieczone różnego rodzaju konstrukcjami. Na szczęście wystarczy odrobina sprytu by poradzić sobie z tym problemem.

 

W realizacji naszego celu możemy wykorzystać żywioły i owady. Możemy wywołać trzęsienie ziemi, kulę ognia, silny wiatr w wybraną przez nas stronę lub osunięcie się fragmentu ziemi. Nieocenioną pomocą okaże się rój pszczół, który atakuje jajka i w mgnieniu oka doprowadzają do ich rozbicia. Gra posiada kilkadziesiąt poziomów i co jakiś czas do rozgrywki wprowadzana jest nowa funkcja.  Poziomy są zbudowane z różnych elementów – niektóre poddają się ogniowi, inne to ziemia, którą możnej fragment można osunąć. Skrzynie i elementy ruchowe można przesunąć wiatrem, otwierając tym samym dostęp do jajek. Niektóre poziomy posiadają bomby czy kule, które mogą zmiażdżyć cel, jeśli uda nam się je wprawić w ruch. Od naszych pomysłów zależy sposób, w jaki dotrzemy do jajek.

 

Disaster Will Strike 2 to prosta gra logiczna, która wyróżnia się schludną oprawą graficzną oraz przemyślanym modelem rozgrywki, bazującym na sprawdzonych schematach. Gracz może spędzić kilka chwil z dobrze przygotowaną produkcją, która relaksuje i pobudza szare komórki. Dzięki funkcji zapisu stanu rozgrywki, możliwe jest powrócenie do zabawy po jakimś czasie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0