OnlineGryDogfight 2

Dogfight 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Rock Solid Arcade
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobry model rozgrywki
Minusy:
  • Nieco za krótka

Dogfight 2 to zręcznościowa gra akcji, w której stajesz się niemieckim pilotem z czasów I Wojny Światowej. Ruszasz na szereg misji, w których masz do pokonania dziesiątki pilotów Ententy oraz różne cele główne m.in. naziemne czy sterowce. 

 

Rozgrywka jest prezentowana od boku, a model samolotu jest niewielki, co oznacza, że obszar lotu jest duży. Gracz może wykonywać beczki i innego rodzaju ewolucje pomagające na dostanie się na ogon przeciwnika i ostrzał z broni maszynowej. Jeśli uszkodzimy wrogi samolot, pilot wyskoczy na spadochronie i będziemy mieli okazję go strącić. Gdy samolot przeciwnika zostanie mocniej uszkodzony, nastąpi wybuch i pilot nie będzie miał szansy na ratunek. Im bardziej efektowne nasze akrobacje i zestrzelenia, tym wynik punktowy będzie lepszy. 

 

Kampania składa się z kilku misji, które są ze sobą powiązane - jeśli rozbijemy się na pierwszym etapie, to podczas przechodzenia drugiego nie będziemy mogli liczyć na wyzerowanie liczby żyć. W razie porażki, trzeba liczyć się z koniecznością zaczynania gry od początku. Nie powinno to być dużym problemem, bowiem Dogfight 2 to produkcja na jeden kwadrans.

 

Dogfight 2 ma prostą, niezbyt szczegółową oprawę graficzną, ale gra działa sprawnie i ma dobre efekty specjalne np. wybuchy. Wciągająca mechanika rozgrywki oraz dobre wykonanie techniczne, gwarantują, że zabawa będzie przednia. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0