OnlineGryDragon Age Keep

Dragon Age Keep Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
BioWare
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
328

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Świetne narzędzie dla miłośników serii

Dragon Age Keep to przeglądarkowa gra online stworzona w uniwersum Dragon Age. Gra jest najbliżej związana fabularnie z Dragon Age 3: Inkwizycja

 

Dragon Age Keep przenosi gracza do dobrze znanego świata z poprzednich części serii i daje możliwość kreowania zmian w świecie. Dragon Age Keep pozwala na dostosowanie historii z Dragon Age 3: Inkwizycja wedle swoich preferencji. Gracz przenosi się do świata i kształtuje go, by potem zaimportować go do Dragon Age 3: Inkwizycja. Zmiany mogą dotyczyć bohatera, NPC-ów, kształtu świata, sił frakcji czy życia lub śmierci ważnych bohaterów np. Wardena. Łączna liczba wyborów jakich można dokonać to 300. Z racji swojej specyfiki, Dragon Age Keep jest produkcją na pograniczu aplikacji online i gry online, ale jako, że dotyczy gry RPG, klasyfikujemy go jako grę.

 

Dragon Age Keep to propozycja stworzona z myślą o weteranach serii, którzy grali w Dragon Age i Dragon Age 2. Tam, za sprawą wyborów moralnych, świat się zmieniał. Gracz może przenieść swoje wybory z poprzednich części cyklu do Dragon Age 3.

 

By móc grać w Dragon Age Keep wymagane jest konto Origin. Gracze mogą uruchomić go na dowolnym urządzeniu posiadającym wsparcie dla technologii HTML5. Może to być zarówno przeglądarka internetowa komputera PC, jak i Maka, tablet czy smartfon. Aplikacja jest dostępna za darmo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0