OnlineGryDRIFT RUSH 3D

DRIFT RUSH 3D Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
PlayHub
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Prosta
Minusy:
  • Kiepski model jazdy

DRIFT RUSH 3D  to przeglądarkowa gra wyścigowa stworzona w środowisku 3D.  Grę możesz uruchomić w oknie przeglądarki internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. 

 

W DRIFT RUSH 3D  do dyspozycji gracza oddano czterech tryby rozgrywki: wyścig z przeciwnikami, slalom, przejazd z silnym ruchem drogowym oraz tryb, w którym zbierane są monety. Każda z konkurencji składa się z 4 etapów, które można ukończyć zdobywając 1, 2 lub 3 gwiazdki.  

 

W zależności od liczby zdobytych gwiazdek, gracz może odblokowywać kolory samochodu, a kolejne zwycięstwa dają dostęp do następnych wyzwań.  

 

DRIFT RUSH 3D  ma bardzo prosty model jazdy - zręcznościowy sposób prowadzenia pojazdu jest aż nadto widoczny. Samochód, wzorowany na Audi R8, jest kontrolowany przez kursory i spację odpowiedzialną za hamowanie na ręcznym. Podczas zderzeń samochód zachowuje się nienaturalnie, a fizyka kolizji pozostawia wiele do życzenia. Gra nie ma modelu zniszczeń i nie wymaga od gracza szczególnej uwagi podczas wchodzenia w zakręty. Z tego powodu DRIFT RUSH 3D może okazać się produkcją godną uwagi osób szukających relaksującej, krótkiej i darmowej gry dla dzieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0