OnlineGryDriftuj i niszcz 2

Driftuj i niszcz 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Yepi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
292

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba tras
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
  • Możliwość słuchania własnej muzyki
Minusy:
  • Mimo tytułu – angielska wersja językowa

Driftuj i niszcz 2 to gra znana w angielskiej części Internetu jako Drift Runners 2, która zgodnie z tytułem, skupia się na tematyce driftowania, czyli dokonywania efektownych poślizgów. 

 

Rozgrywkę obserwujemy z lotu ptaka, a sterowanie samochodem odbywa się za pomocą kursorów. Kluczem do sukcesu w Driftuj i niszcz 2 jest odpowiednie wchodzenie w zakręt i utrzymywanie jak najdłuższego poślizgu bez kolizji z drzewami czy innymi uczestnikami zawodów. W każdym z etapów mamy do wykonania kilka zadań: od zwycięstwa na punkty aż po rozjechanie wszystkich drewnianych skrzyń umieszczonych na poboczu. Stąd druga część tytuł. 

 

Zaletą gry jest duża liczba tras w czterech sceneriach, bonusowe misje oraz kilka samochodów, różniących się od siebie zachowaniem podczas poślizgów, prędkością maksymalną i przyspieszeniem. Podczas jazdy możemy wykorzystać dopalacz (spacja), który pozwala na dłuższe utrzymywanie się w drifcie, który przynosi nam punkty.

 

Driftuj i niszcz 2 jest grą przemyślaną technicznie – grafika jest rysunkowa, ale atrakcyjna. Efekty specjalne i animacje wyglądają bardzo dobrze, a gra pozwala na samodzielne wybranie muzyki do odtwarzania z dysku, więc nie jesteśmy skazani na melodie przygotowane przez twórców.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0