OnlineGryDrive Town Taxi

Drive Town Taxi Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Trubo Nuke
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
338

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Brak polonizacji

Drive Town Taxi to zręcznościowy symulator pracy taksówkarza. Gra pozwala wcielić się w kierowcę klasycznej, amerykańskiej taksówki w kolorze żółtym, która jeździ m.in. po ulicach Nowego Jorku. 

 

Zadaniem gracza nie jest tylko odbieranie i zawożenie klientów, ale również wykonywanie misji dodatkowych takich jak zbieranie gwiazdek, które dodają pieniędzy na naszym koncie oraz np. polowanie na taksówki konkurencyjnej korporacji. Musimy jeździć za strzałkami i uderzać przeciwników. Na misję każdego typu mamy określony czas - w zależności od naszej zręczności możemy otrzymać ocenę w zakresie 1 - 5 gwiazdek.

 

Drive Town Taxi zostało przygotowane w stylu starych gier akcji. Rozgrywka jest prezentowana z lotu ptaka, a pod względem stylistyki graficznej, produkcji najbliżej do pierwszej części serii GTA. Miasto jest pełne życia - pojawia się gęsty ruch uliczny, jeżdżąc po krętych uliczkach musimy unikać innych pojazdów, bo każde zderzenie zwiększa poziom zniszczeń i rzutuje na końcową ocenę misji. Jako zaletę należy uznać atrakcyjny projekt świata gry i dobrą, szczegółową grafikę. Model jazdy jest zbalansowany, taksówka dobrze reaguje na przyspieszanie i hamowanie. 

 

Drive Town Taxi jest rozpowszechniane za darmo. Grę możesz uruchomić w przeglądarce internetowej wyposażonej we wtyczkę Flash. Mimo brak polskiej wersji językowej, Drive Town Taxi jest łatwe w obsłudze - wszystkie akcje i miejsca, do których musimy podjechać są wskazywane przez strzałkę. Dzięki temu, grę można polecić również najmłodszym graczom. Tym bardziej, że nie ma brutalnego charakteru, a po ulicach nie chodzą piesi, którzy mogliby wpaść pod koła taksówki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0