OnlineGryDriving Academy Game

Driving Academy Game Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
BBC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Jakość oprawy audio
Minusy:
  • Przeciętna grafika
  • Krótki czas rozgrywki

Driving Academy Game to symulator jazdy zbudowany na motywach angielskiego programu rozrywkowego Celebrity Driving Academy, w którym gwiazdy próbują pokonać trzy okrążenia na torze, tak by zrobić to jak najszybciej i bez punktów karnych. Nie jest to standardowy wyścigi - to raczej szkoła jazdy, bowiem na trasie rozłożono pachołki, a w niektórych miejscach fotoradary i znaki drogowe.

 

Driving Academy Game posiada trójwymiarową oprawę graficzną, kojarzącą się z grami z lat dziewięćdziesiątych.  Jakość grafiki nie robi wrażenia, podobnie jak nieco sztuczny model jazdy. Zaletą jest za to oprawa dźwiękowa - zarówno jeśli chodzi o odgłosy pracy silnika, jak i głos prowadzącego, który komentuje nasze poczynania na torze i daje znać czy jedziemy za szybko oraz czy nie zbaczamy z trasy. 

 

Driving Academy Game daje możliwość przejechania się jednym samochodem po jednej trasie, przez 3 okrążenia. Gra nie posiada żadnego dodatkowego trybu, urozmaicającego zabawę, więc jest to propozycja, która zajmie nas na kilka minut. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0