OnlineGryDynamite Blast 3

Dynamite Blast 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Biba Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
292

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Sporo etapów
  • Dobra fizyka
Minusy:
  • Brak nowatorstwa

Dynamite Blast 3 jest grą logiczną, w której zadaniem gracza jest zniszczenie określonych pojazdów. Są to zarówno pociągi, jak i samochody, które znajdują się na dwuwymiarowej planszy. Etapy zostały zbudowane w sposób różnorodny - czasem konieczne jest wysadzenie mostu, innym razem za zadaniem jest doprowadzenie do przygniecenia pojazdu przez ogromny głaz. Do dyspozycji gracza oddano ładunki wybuchowe, które rozmieszcza w odpowiednim miejscu i samodzielnie je aktywuje, tak by zniszczyć cel.

 

Gra ma charakter logiczny, a jeśli któryś z 33 dostępnych etapów będzie sprawiał problem, możliwe jest obejrzenie poradnika - wystarczy przycisnąć Solution. 

 

Dynamite Blast 3 ma rysunkową oprawę graficzną, zbudowaną z przyzwoitą szczegółowością. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo zbliżona do innych gier logicznych, które są tworzone z myślą o przeglądarkach. Kontrola wszystkich obiektów odbywa się za pomocą myszki, gracza nie pogania czas i ma wiele prób w razie niepowodzenia. Czyni to z Dynamite Blast 3 dobrą propozycję dla osoby szukające relaksującej, nieskomplikowanej, choć stanowiącej jakieś wyzwanie dla szarych komórek, gry na przerwę w pracy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0