OnlineGryEarn to Die 2012

Earn to Die 2012 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Toffee Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,5 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Rozbudowane możliwość modyfikacji samochodu
Minusy:
  • Wtórna rozgrywka

Earn to Die 2012 nawiązuje do post-apokaliptycznych filmów i książek. Gra kojarzy się z Mad Maksem i innymi, tego typu filmami. Wcielamy się w odważnego samotnika, który wsiada do sportowego samochodu i rozjeżdża hordy zombie. Za każdy przejechany metr i zabitego przeciwnika, otrzymujemy dolary, które można wydać na zakup nowego pojazdu (terenówka lub autobus szkolny) lub modyfikację posiadanej maszyny.  Do auta dodamy mocniejszy silnik, lepszą skrzynię biegów, opony lub uzbrojenie: karabin i ostrza.

 

W Earn to Die 2012 pędzimy na złamanie karku w lewą stronę, starając się pokonać jak największy dystans. Głównym problemem jest szybko kończące się paliwo, które pozwala na krótkie wycieczki od naszej bazy. Rozgrywkę podzielono na dni – każdego dnia będziemy w stanie przejechać nieco dalej, by w konsekwencji – ukończyć całą trasę na zachodnie wybrzeże USA.

 

Rozgrywka w Earn to Die 2012 jest prezentowana od boku. Stylistyka graficzna jest rysunkowa, animacja dość szczątkowa, ale całość oprawy należy uznać za schludną i ładną. Dzięki dwuwymiarowej grafice, gra nie obciąża komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0