OnlineGryEndless Zombie Rampage 2

Endless Zombie Rampage 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Crazy Monkey Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
255

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Szybka, relaksująca gra
  • Proste zasady rozgrywki
  • Trzy tryb gry
Minusy:
  • Nie jest w niczym nowatorska

Jesteś jednym z ocalałych ludzi, którzy zbudowali schron przez zombie na dużym parkingu.  Baza jest chroniona przez potężne stacjonarne działka, ale konieczne jest opuszczanie bezpiecznego miejsca w celu zdobycia zapasów. Jesteś śmiałkiem, który wyrusza na eksplorację i staje oko w oko z hordami zombie.

 

Endless Zombie Rampage 2 prezentuje świat z lotu ptaka. Gracz wyposażony w broń palną krąży po okolicy walcząc z zombiakami, zdobywający tym samym pieniądze i punkty. W późniejszych etapach rozgrywki możliwe jest zwiększanie umiejętności i kupowanie nowych broni. Obszarem gry jest ogromny parking, na których pojawiają sie coraz to nowsze fale zombie.

 

Gra oferuje trzy ryby rozgrywki: Endless Rampage Mode, gdzie gracz wychodzi na kolejne misje i sam podejmuje decyzję czy chce zająć się polowaniem na zombie czy poszukiwaniem zapasów, które pomogą przedłużyć żywot jego towarzyszy. Model rozgrywki Survival jest pozbawiony misji, a w bazie możemy tylko kupić bronie lub dodać perki – umiejętności naszego bohatera. Tryb eksperymentalny to tryb dowolny, pozwalający na beztroską zabawę.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0