OnlineGryEpic Combo!

Epic Combo! Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
ArmorGames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta, wciągająca rozgrywka
Minusy:
  • Za mało broni

Każdy gracz doskonale wie, czym jest combo, czyli seria ciosów, która zwiększa zdobycz punktową lub obrażenia – wszystko zależy od mechaniki rozgrywki. W wielu grach akcji, a w szczególności w bijatykach, combo jest bardzo ważnym elementem rozgrywki, jednak nigdy nie było tak ważne jak w grze online Epic Combo!

 

Zasada rozgrywki jest bardzo prosta – musimy osiągnąć 10 000 combo grając człowiekiem wyposażonym w ogromny młot, którego zadaniem jest eliminowanie pojawiających się żółwi. Jak łatwo się domyślić nie będzie to proste. Samym młotem niewiele zdziałamy, więc szybko skierujemy się do sklepu, w którym znajdziemy działka, kolce, lasery czy ostrza. Naszym zadaniem jest odpowiednie rozmieszczenie na planszy tych narzędzi, by osiągnąć jak najszybciej poziom 10 000 combo. Kluczem jest stworzenie odpowiedniej reakcji łańcuchowej – żółw trafiony przez laser powinien wpaść na ostrze, później na kolejny laser itd. Tylko dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość otrzymania serii punktowej. Po osiągnięciu combo 10 000 – wygrywamy, a nasz czas ląduje na liście wyników. 

 

Poza podstawowym trybem gry, Epic Combo! posiada również tryb bez ograniczenia 10 000 combo. Wówczas możemy grać bez końca. Mimo prostej zasady działania i prostej grafiki, gra przyciągnęła miliony internautów i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0