OnlineGryEuro Shootout 2012

Euro Shootout 2012 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Box 10
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Odtworzenie realnych rozgrywek
  • Niezła mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Denerwująca muzyka w menu przewodnim
  • Brak podkręcania piłki

Euro 2012 już za nami, ale nadal możemy wrócić do tej imprezy i pomóc Polsce w wyjściu z grupy. Wszystko za sprawą Euro Shootout 2012

 

Gra pozwala na powrót do fazy grupowej, gdzie wszystkie spotkanie rozgrywane są na zasadzie rzutów karnych. Nie ma meczów, a jedynie tradycyjne karne z 11 metrów. Jeśli mecz zakończy się identyczną liczbą strzelonych jedenastek – mamy remis i 1 punkt. Każdy inny wynik pozwala na zgarniecie 3 punktów przez jedną z drużyn. Najlepsze dwie reprezentacje przechodzą do fazy pucharowej. 

 

Mechanika gry jest charakterystyczna dla sportowych gier flashowych: najpierw wybieramy wysokość strzału, później miejsce w bramce, a następnie: siłę strzału. Gdy to nasz przeciwnik strzela, możemy bronić - wystarczy wskazać myszą miejsce, w które bramkarz ma się rzucić w momencie strzału.  Niestety, w fizyce zabrakło możliwości podkręcania piłki, co nadałoby więcej możliwości podczas strzałów. 

 

Euro Shootout 2012 posiada atrakcyjną, rysunkową oprawę graficzną oraz niezłą oprawę dźwiękową, choć motyw muzyczny z menu może irytować. Na szczęście podczas meczów słuchamy tylko okrzyków kibiców. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0