OnlineGryFarmerama

Farmerama Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Bigpoint GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
Minusy:
  • Rozgrywka może być wciągająca dla młodszych graczy

Farmerama powstała na fali popularności facebookowej gry FarmVille, która zdobyła sobie dziesiątki milionów graczy.

 

Produkcja firmy BigPoint nie wymaga do uruchomienia konta na Facebooku, ale oferuje bardzo podobną mechanikę rozgrywki.  Grę obsługujemy w przeglądarce, bez konieczności instalacji żadnego oprogramowania czy płacenia jakichkolwiek opłat za rozpoczęcie rozgrywki.

 

Głównym zadaniem gracza jest zarządzanie farmą – hodowla zwierząt, sadzenie drzew owocowych i uprawianie zbóż.  Obszar farmy jest duży, dzięki czemu możemy zajmować się uprawą wielu gatunków warzyw, zbóż i hodowlą różnego rodzaju zwierząt. W trakcie rozgrywki możliwe jest również uczestniczenie w minigrach (akcje specjalne), które wymagają od gracza zręczności, spostrzegawczości i szybkości działania. 

 

Farmerama utrzymano w rysunkowej, kolorowej stylistyce, kojarzącą się z kreskówkami. Gra, z racji braku przemocy i atrakcyjnej stylistyki graficznej, jest produkcją przystosowaną do młodszych graczy, którym zarządzanie własną farmą może okazać się fascynującą zabawą! Łatwość poznania zasad rozgrywki gwarantuje polska wersja językowa oraz intuicyjny interfejs.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0