OnlineGryFinditto Hidden Objects

Finditto Hidden Objects Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Cengiz Turk
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ćwiczy spostrzegawczość
Minusy:
  • Mała liczba etapów

Finditto Hidden Objects to klasyczny przedstawiciel gier logicznych typu ukryte obiekty, w których naszym zadaniem jest wyszukiwanie przedmiotów w statycznych lokacjach.

 

W prezentowanym tytule lista obiektów, które musimy zlokalizować jest widoczna. Problem tkwi w tym, że lokacja jest wypełniona innymi grafikami, które mają nas zmylić. Zadaniem gracza jest odnalezienie wszystkich przedmiotów, a wynik punktowy można zwiększyć wyszukując ukryte cyfry i liczbę 10 oraz przedmiot specjalny np. gruszkę czy piłkę, która w liczbie 10 sztuk znajduje się na każdej planszy. 

 

Finditto Hidden Objects posiada bardzo prostą oprawę graficzną, która w większości jest oparta na zdjęciach i rysunkach obiektów, które naniesiono na fotografię będącą tłem. Interfejs jest również niezwykle prosty, a sama gra dość statyczna. Twórcy przygotowali cztery poziomy - przejście każdego z nich zajmie kilka minut, więc zabawa nie będzie długa.

 

Zaletą Finditto Hidden Objects jest brak presji czasu, co daje możliwość spokojnego trenowania spostrzegawczości, bez obawy o przegraną. Wystarczy znaleźć wszystkie obiekty - ile nam to zajmie czasu - nie ma to znaczenia - odkryjemy nowe lokacje, choć wynik punktowy może nie być najlepszy.

 

Jeśli mamy problem z odnalezieniem wszystkich obiektów, możemy skorzystać z przycisku Help, który przeniesie nas do strony internetowej, w której pokazane jest rozmieszczenie wszystkich przedmiotów, cyfr, liczby 10 oraz przedmiotów specjalnych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0