OnlineGryFOG Free Kicks

FOG Free Kicks Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawy sposób oddawania strzałów
Minusy:
  • Nieprzemyślany tryb rozgrywki

W FOG Free Kicks możesz stać się mistrzem rzutów wolnych niczym Andrea Pirlo czy Juninho. Gra pozwala na pieczołowite wykonywanie stałych fragmentów gry. Możliwe jest oddawanie mierzonych, bezpośrednich strzałów lub podania do innych graczy w polu karnym. Zabawa polega na odpowiednim ustawieniu trzech parametrów: siły kopnięcia piłki, miejsca w bramce, gdzie ma wpaść oraz podkręcenia. Każdy z etapów wykonujemy pojedynczo – na ruchomych „zegarach” umiejscowionych na dole ekranu. Po trafieniu piłką w bramkę, zostajemy przeniesieni do nowej misji, gdzie piłka jest w innym miejscu, a w polu karnym znajduje się inna liczba piłkarzy. 

 

Wypracowanie odpowiedniej umiejętności oddawania strzałów w FOG Free Kicks może zająć kilka chwil, więc gra może okazać się atrakcyjna na więcej niż pięć minut. Dla dzieci problemem może okazać się model rozgrywki oparty na czasie – mamy 90 sekund na ukończenie zadań. Lepszym pomysłem byłoby przygotowanie kariery lub zestawu odrębnych wyzwań, które musielibyśmy wykonywać jeden po drugim. Ze względu na ograniczenie czasowe, gracze nie mogą liczyć na różnorodność, gdyż muszą zaczynać od pierwszego etapu, by dojść do kolejnych, bardziej wymagających sytuacji boiskowych.

 

FOG Free Kicks posiada prostą, ale trójwymiarową grafikę zrealizowaną w rysunkowej konwencji. Efekty dźwiękowe są dość ubogie i składają się na nie głównie dźwięki trybun i odgłos gwizdka. Bolączką gry jest brak rozbudowanej kariery, w miejsce, której przygotowano zestaw czasowych wyzwań. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0