OnlineGryFree Running 2

Free Running 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Mindclip
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Grafika
  • Animacja
  • Projekty etapów
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Zbyt duże podobieństwo w warstwie stylistyki graficznej do Mirror's Edge

Free Running 2 to widowiskowa gra zręcznościowa, która kojarzy się Mirror's Edge - niezwykłą produkcją o parkurze. 

 

Podobnie jak w bestsellerowej grze akcji, Free Running 2 przenosi nas w skórę wysportowanego młodzieńca, który fascynuje się parkurem. Już od pierwszej misji, jesteśmy rzuceni na głęboką wodę: biegamy po dachach budynków, wspinamy się, wykonujemy długie skoki. Etapy zaprojektowano w taki sposób, by gra była przystępna, ale również wymagająca i efektowna.

 

Podczas etapu zbieramy punkty oraz bonusy rozsiane po planszy np. przedłużenie czasu. Jeśli trafimy na ikonę kamery, to zostanie wygenerowana scenka przerywnikowa pokazująca w zwolnionym tempie naszą ewolucję w powietrzu. Na uwagę zasługuje bardzo intuicyjne sterowanie - do sprawnego ukończenia każdego etapu wystarczą kursory i klawisz X odpowiedzialny za skok.

 

Free Running 2 robi wrażenie, dzięki swojemu wykonaniu technicznemu. Produkcję wykonano w pełnym 3D, dzięki wykorzystaniu silnika graficznego Unity. Oznacza to, że gra wygląda doskonale i w dziedzinie gier online dostępnych w przeglądarce, to jeden z najlepszych tytułów pod względem wykonania technicznego.

 

Free Running 2 posiada nie tylko identyczną mechanikę rozgrywki, ale również bardzo podobne lokacje, kolorystykę czy wręcz elementy graficzne do Mirror's Edge. Mimo swojego podobieństwa w koncepcji i wykonaniu, Free Running 2 broni się jako gra: jest widowiskowa, świetnie wykonana i daje sporo frajdy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0