OnlineGryFreeway Fury 3

Freeway Fury 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Serius Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
  • Wymagająca
Minusy:
  • Krótka

Freeway Fury 3 to dynamiczna gra zręcznościowa, w której gracz może pędzić na załamanie karku po autostradzie. Wzorem hollywoodzkich gwiazd kina akcji, bohater jest w stanie wejść na dach podczas jazdy samochodem i przeskoczyć na dach innego auta, w mig przejmując nad nim kontrolę. 

 

Zadaniem gracza jest zebranie jak największej ilości punktów. Pędzi więc na do kolejnego auta i wykonuje ten sam manewr. Wypadek zakończy się tragicznie, ale jeśli uda mu się przeskoczyć, może liczyć na pokaźną zdobycz punktową. Gra jest ograniczona czasowo, więc za dodatkowe ewolucje otrzymujemy ekstra czas, który pozwala zwiększyć wynik punktowy. Poza punktami za skoki otrzymujemy je również za inne niebezpieczne akcje. Podczas gry możemy przeskakiwać nie tylko na samochody, ale również na motocykle, co jest nawet wyżej premiowane.

 

Freeway Fury 3 zostało zbudowane na wzór starych gier z czasów 8-bitowców. Rozgrywkę prowadzimy z góry, sterowanie jest proste, ale gra wymagająca, więc osiągnięcia wysokiego wyniku, obrazowanego przez oznaczenie Rank, nie będzie takie proste. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0