OnlineGryGame of Thrones Ascent

Game of Thrones Ascent Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Disruptor Beam
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Świat Gry o Tron
  • Szata graficzna
  • Fabuła
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Gra o Tron odniosła zdumiewający sukces – zarówno, jeśli chodzi o książkę, jak i serial. Właściciele marki starają się przekuć popularność tych dzieł na różnego rodzaju produkty. Jednym z nich jest przeglądarkowa gra MMO Game of Thrones Ascent.

 

Fabuła została zbudowana na bazie cyklu książkowego, natomiast lokacje, postacie i grafiki, są stylizowane tak, by były tożsame z niezwykle popularnym serialem. Gracz wciela się w jednego ze szlachetnie urodzonych stronników jednej z głównych rodzin: Starków i Lannisterów i otrzymuje zadanie odnalezienie dziecka. Tak rozpoczyna się przygoda, w której toczymy walki, zbieramy przedmioty, inwestujemy pieniądze, zajmujemy się handlem i dyplomacją. Gracze mogą łączyć się w sojusze. Twórcy przywiązali dużą uwagę do budowania fabuły i jej zgodności z historią przedstawioną w książkach George’a R. R. Martina.

 

Game of Thrones Ascent jest dostępny w formie darmowej gry online, otwieranej w przeglądarce internetowej, ale producent przygotował również klienta na iPada. By ułatwić sobie rozgrywkę, gracz może kupować srebro i złoto za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0