OnlineGryGarbage Garage

Garbage Garage Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Uplers
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
312

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawy pomysł
  • Duże możliwości rozwoju
Minusy:
  • Powtarzalność

Garbage Garage to przeglądarkowa gra online działająca bez konieczności instalacji jakichkolwiek danych w systemie. Gracz po założeniu konta może od razu przystąpić do zabawy na swoim złomowisku. 

 

Obszarem gry jest szrot, do którego przyjmujemy zdezelowane pojazdy. Naszym zadaniem jest pozyskanie z nich części, a później otrzymujemy nawet możliwość budowania z nich pojazdów, co może przynieść krociowe zyski.  

 

Początkowo do złomowiska przyjmujesz zwykłe samochody, ale z czasem twój interes zacznie przyciągać również cięższy sprzęt - helikoptery, łodzie, czołgi czy ciężarówki. Da to możliwość pozyskiwania mocnych silników i nietypowych części, które wykorzystać do budowy ciekawszych pojazdów. Najlepsze konstrukcje można wystawiać na arenach, gdzie rywalizują ze sprzętem innych graczy.

 

Mimo, że gra jest wyświetlana w oknie przeglądarki, to oprawa graficzna cieszy oko. Nasz szrot jest prezentowany w rzucie izometrycznym. Grafika jest dwuwymiarowa, ale buduje efekt trójwymiarowości przez specyficznie umiejscowioną kamerę. Jest to rozwiązanie spotykane w grach strategicznych i RPG z lat dziewięćdziesiątych. Szata graficzna jest utrzymana w rysunkowej konwencji.

 

W Garbage Garage możesz grać za darmo, ale wykupując abonament premium twój autoszrot będzie rozwijał się znacznie szybciej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0