OnlineGryGiants and Dwarves TD

Giants and Dwarves TD Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
LabuGames
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
297

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Rozbudowanie
  • Ciekawe mapy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Giants and Dwarves TD to rozbudowana i świetnie przygotowana pod kątem technicznym gra tower defense, utrzymana w klimacie fantasy. 

 

Jak przystało na strategię tego typu, zadaniem gracza jest rozlokowanie wież, które mogą znajdować się na określonych miejscach na mapie. Do wyboru są różnego rodzaju budynki - np. wieże z łucznikami, alb wojownikami. Po wydaniu wszystkich pieniędzy na budowę można przyjąć pierwszą falę przeciwników. Każdy pokonany przeciwnik zwiększa stan konta, więc gracz musi na bieżąco udoskonalać swój system obronny. Finałowa walka to pojedynek z tytułowym gigantem, którego należy atakować z każdej ze stron.  Poza żołnierzami, w walce można wykorzystywać również moce specjalne, w tym siły natury. Ważnym elementem systemu obronnego jest również ponadprzeciętnie wytrzymały i silny bohater. 

 

Grafika 2D, utrzymana w rysunkowym klimacie to mocna strona Giants and Dwarves TD.  Atrakcyjnie prezentują się projekty etapów, które można uznać za różnorodne. W odróżnieniu wielu gier online typu tower defense, mapy nie są jednowymiarowe. Możemy budować wieże pod ziemią, na poziomie gruntu, albo ponad nim np. na skałach czy skarpach. Daje to spore możliwości przygotowania strategii obronnej.

 

Giants and Dwarves TD zostało wyposażone w system osiągnięć oraz funkcję uruchomienia w trybie pełnoekranowym, który jest dostępy po zalogowaniu do serwisu Kongregate. Zalogowani gracze mogą również korzystać z płatnej zawartości - dodatkowych map, zaklęć i bohaterów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0